Chcemy tu podkreślić, wyjaśnić i wyklarować naszą nową próbę dzielenia się z wami nami. Sekcja „Subiektywnie” to w pomyśle miejsce do całkowicie naszych, zupełnie subiektywnych wypowiedzi.

Podejrzewamy, że częstotliwość subiektywizmów na stronie, z racji naszej niesubordynacji wewnętrznej, będzie jak podejrzewam raz na 3 miesiące, w porywach mniej.

Razem z Bartkiem jesteśmy osobami, które w mniejszym lub większym stopniu są introwertyczne i rzadko zdarza nam się mówić szeroko o naszych przemyśleniach i pytaniach, może dość banalnych, na które nie ma odpowiedzi. Z drugiej strony, czasem mówimy do siebie i czasem utykamy w sporach, czytamy, myślimy, analizujemy, rozwijamy się. W naszych głowach, skontrowanie naszych spostrzeżeń / pytań z wami (nieistotne w jakie dziedzinie działacie) wydaje się dobrą przestrzenią do dalszego rozwoju.

Żadna z wypowiedzi w tekstach nie jest niepodważalną prawdą, tylko próbą poszukiwania nowego punktu widzenia, zweryfikowania myślenia i postawienia się w dość niekomfortowej sytuacji, jaką jest wyjście do was (na razie przez ekran monitora, może kiedyś to się zmieni ).

Czego możecie się tu spodziewać, oprócz subiektywizmu i swego rodzaju „szkicownika”? Zazwyczaj będziemy mówić o designie, o konferencjach, czasem o UI i UX, ale też o muzyce, teatrze i innych inspiracjach w kontekście naszej pracy. Miłego zatem czytania, dawajcie znaki, co o tym myślicie.