strona główna
Fundacja Tejas
print
web
branding
logo

Fundacja Tejas to Warszawska inicjatywa promująca medycynę pozaeuropejską i holistyczne podejście do siebie i swojego ciała. Skupia się głównie na Jodze, pracy z ciałem, balansie wewnętrznym i harmonii z naturą. Podstawą tego podejścia jest zakorzenienie się w sobie i medytacja.

Samo słowo TEJAS – oznacza z języków indyjskich, siłę, promienność, rozpromieniony wyraz twarzy.

To zakorzenianie i szczęście wewnętrzne było podstawą naszego logo,

 

 

tejas2

 

Wybraliśmy tylko jeden bardzo intensywny kolor, który reprezentuje również siłę umysłu. Inspiracją do strony www i wizytówek, była kultura wschodu, Indii i Japonii. Zdecydowaliśmy się na organiczny papier ryżowy. Dodając marce nowoczesności czystą czcionką.

 

tejas6

 

 

tejas11 Zamglone lasy i góry nawiązują do równowagi w przyrodzie i wynikającej z tego potęgi, siły…

 

…Swoją delikatnością urzekły nas bliskowschodnie akwarele, były inspiracją do działu o ludziach fundacji…

… Japońskie ryciny stały się bazą do ilustracji konkretnych działań fundacji…

 

… kropka na czole medytujących w logo, była podstawą do nawigacji po stronie, która podkreśla symetryczną konstrukcję strony.

 

 

zobacz www


 

Stworzyliśmy serię odręcznych ilustracji luźno nawiązujących do działalności Fundacji i przyrody, które stosowane będą później jako konsekwentna reprezentacja określonych działań fundacji

 

tejas8

 

Główne tematy którymi zajmuję się Fundacja to: Joga, praca z ciałem (w tym taniec), masaż, medycyna i psychologia. Zaprojektowaliśmy w związku z tym czytelnię, gdzie możemy filtrować tylko interesującą nas zawartość. Mamy nadzieję, że z biegiem lat czytelnia urośnie w ogromną bazę wiedzy. Trzymamy kciuki!

 

 

tejas_infografika2

tejas_mobile

inne projekty.