strona główna
REN – centrum treningu i fizjoterapi
print
web
branding
logo

Ren – Centrum Treningu i Fizjoterapii to miejsce oferujące kompleksową usługę. Terapię, trening funkcjonalny, masaż, dietę, trening oddechowy. Jest to miejsce zawierający cały pakiet usług pozwalających nam cieszyć się pełnią zdrowia. Założone i prowadzone jest przez dwóch niesamowitych, wykształconych i mądrych ludzi. Anię Suchińską i Sebastiana Krawczyka, we współpracy z Bartoszem Rutowiczem. 

Więcej o REN na facebook’u i stronie REN (o której poniżej). Super, że wreszcie powstaje wymarzone miejsce Ani, gdzie może leczyć, kurować, trenować i uczyć jak zadbać o siebie w 100%, konsekwentnie i mądrze. Nasze chore plecy też tam często witają, zazwyczaj trochę za późno, ale zawsze możemy na nich liczyć. Dzięki 🙂

Postanowiliśmy wprowadzić w nowym brandingu kolor, który nawiguje po konkretnych działach oferty REN-u. Strzałka  symbolizuje start, „GO”, cel, do którego dążymy.

1

 

02

 

Za każdy dział odpowiada odpowiedni kolor, nawigacja to zastosowana została również wprowadzona we wnętrzu porządkując odpowiednie sale / gabinety. W związku z położeniem wewnątrz osiedla Ludwinowskiego zadbaliśmy również o odpowiednie drogowskazy na zewnątrz. Staraliśmy się zadbać o pełny spójny wygląd, który dopełni spójnej wizji Ani i Seby.

 

3

060504

 

renik

 

07

 

08

 

09

 

10

 

11

 

Strona www była zwieńczeniem identyfikacji, skupiliśmy się na charakterystycznych skosach i wykorzystaniu wcześniej ustalonych kolorów jako nawigacji i objaśnienia oferty. W wyniku tego powstał nowoczesny i bardzo czysty projekt. Strona jest przystosowana do urządzeń mobilnych i w pełni podpięta do systemu administracji treści, co pozwala na samodzielne, częste uaktualnianie strony.

zobacz www

 

 

 

 

14

 

inne projekty.