strona główna
SiSOFT
print
web

 

Jako że motto naszej firmy brzmi "na przypale, albo wcale" to zetknięcie się z pojęciam bezpieczeństwa w sieci i wykrywania ataków hakerów było dla nas wyzwaniem. Całe szczęście zetknęliśmy się z Grzesiem, którego znajomość tematu i cierpliwość w tłumaczeniu nam kolejnych pojęć wielowarstwowej ochrony danych sprawiła, że chyba sobie z tematem całkiem nieźle poradziliśmy i mamy nadzieję, że dla was ten temat, dzięki nam, będzie przyjaźniejszy niż się wydaje.

sisoftmac


ikony1

Chcieliśmy sprawić, by nawigacja po stronie była bardzo jasna = dawała użytkownikowi poczucie bezpieczeństwa. Zaprojektowaliśmy boczną nawigację po stronie głównej, dzięki której można szybko dostać się do poszczególnych części, jak i zadzwonić, czy napisać maila.

ikony2

Z przymrużeniem oka zilustrowaliśmy główne obszary ochrony, którymi zajmuje się SiSOFT. Dzięki temu wytłumaczyliśmy prostymi skojarzeniami tematy, które na pierwszy rzut oka zdają się skomplikowane.
Dodaliśmy (tradycyjnie) delikatne animacje, które nie rozpraszają, a dodają dynamikę stronie.

 

Jeśli mowa o profesjonalnej marce IT to ważne jest zadbanie o dobrą nawigację i wygodny interface użytkownika na wersjach mobilnych. (Poniżej wstępne projekty aplikacji o ochronie danych)

 

sisoft3sisoft4

zobacz www

Dopełnieniem projektu był katalog produktowy spójny ze stroną www.

 

sisoft1

sisoft2

inne projekty.