strona główna
Uwolnij Kobiecość
print
web
branding
logo

 

… a wszystko zaczęło się od tatuażu… ptasiego tatuażu na ramieniu mojej siostry, który stał się bazą projektu Uwolnij kobiecość. Moja siostra (Anna Suchińska) powiedziała dobrych już pare lat temu: „popatrz, mam takie zdjęcie (plecy Ani z ptasim tatuażem), chciałabym z Anią (Zając) z tym zdjęciem zacząć inicjatywę dla kobiet”…

Podejrzewam, że jeśli znacie nas, to znacie też koncept Uwalniania Kobiecości. To niesamowita inicjatywa poświęcona babeczkom. Temu jak można rozumieć siebie=kobietę (pisze Suchina) w świecie zmaskulinizowanym (mam nadzieję, że tak to się odmienia). Jak doceniać swoją intuicję. Udało mi się w całym projekcie uczestniczyć i obserwować etapy rozwoju kolejnych propozycji dla kobiet, doświadczać czasu dla siebie i jak to pomaga w codziennym życiu. Dziewczyny dają możliwość wyciszenia się, wygadania i wyszalenia jednocześnie :). Jesteśmy z nimi związani od kiedy pamiętam i projekt jak i nasza identyfikacja wraz z nami dojrzewa.

 

uk5

giff

ukkk

 

Strona www stale przeprojektowana na potrzeby rozrastającego się projektu. Dodatkowa blogowa przestrzeń pozwala dziewczynom publikować dawki inspiracji, a nowe działy porządkują 3 główne odnogi projektu.

zobacz www

524b3e25957571-5634d645be033

uk

uk-p

bc-mock

roll

Dziewczynom 100 razy tak! Tak trzymajcie, bo to co robicie jest potrzebne 😉

Ania i Ania czyli baby na schwał, myślące, silne mądre babki,

dzięki nim dużo myślenia we mnie się dzieje, masę inspirujących babeczek poznaję.

Dzięki!

inne projekty.